Oferta - technolog obróbki skrawaniem

28.11.2023 Oferta pracy

AUTOMEX Ociepa Spółka jawna specjalizuje się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Produkcja AUTOMEX oparta jest na nowoczesnej technologii, przede wszystkim maszynach sterowanych numerycznie (CNC). Jesteśmy dostawcą części na rynek europejski dla firm z Niemiec, Włoch, Francji i Szwecji. Do naszych odbiorców należą m.in. Fiat, Ford, Jaguar, Volkswagen, Volvo, Toyota, Scania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog obróbki skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • opracowanie technologii obróbki skrawaniem dla części z sektora motoryzacja, przemysł maszynowy
  • dobór narzędzi i parametrów obróbki
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu oprzyrządowania produkcyjnego
  • przygotowanie i analiza metodyki realizacji testów
  • nadzór nad aktualnością dokumentacji technologicznej (przewodniki, operacje produkcyjne, czasy technologiczne)
  • zapewnienie kompletnej dokumentacji związanej z procesem technologicznym
  • optymalizacja procesów technologicznych w powtarzanych realizacjach

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • minimum dwuletni staż pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • znajomość procesów produkcyjnych związanych z technologiami produkcyjnymi: obróbka skrawaniem,
  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość obsługi programów do projektowania 3D
  • bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji
  • umiejętności analityczne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  na poziomie umożliwiającym komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o wysokich standardach pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wiedzy
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do posiłków

Dokumenty rekrutacyjne prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@automex.biz.pl