Oferta pracy - Konstruktor - mechanik

04.04.2023 Oferta pracy
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Logo firmy PST Steel

Firma PST STEEL sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji naziemnych systemów montażowych dla instalacji fotowoltaicznych, w związku z rozwojem działalności produkcji konstrukcji dedykowanych do budowy farm fotowoltaicznych poszukuje na
stanowisko:

Konstruktor - mechanik

Praca na pełen etat
Umowa o pracę/B2B
Miejsce: hybrydowa/ Warszawa

Zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych rozwiązań z zakresu konstrukcji stalowych.
  • Nadzór nad poprawnością i aktualnością dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie rysunków technicznych.
  • Prowadzenie własnych projektów w zakresie konstrukcji stalowych.
  • Opracowywanie i nadzór nad specyfikacją techniczną i jakościową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. kierunek mechanika i budowa maszyn, budownictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji).
  • 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych/blaszanych.
  • Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła znajomość programów Solidworks lub Inventor i innych.
  • Znajomość MES i tworzenia symulacji CFD będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność projektowania konstrukcji blaszanych i tworzenia złożeń.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać na adres: p.baran@projektsolartechnik.com