Oferta pracy - Młodszy specjalista ds. Energii i Gazu

13.10.2023 Oferta pracy

U&R Calor Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalisa ds. Energii i Gazu (rekrutacja 01/07/2023)

Zakres obowiązków:

  • Dobr znajomość i bieżąca analiza rynku paliw energetycznych (gaz, energia elektryczna, olej opałowy, biomasa, węgiel);
  • Przygotowanie dokumentacji i kompleksowe prowadzenie spraw związanych z negocjacjami oraz zawieraniem kontraktów na dostawę paliw (gaz, energia elektryczna, olej opałowy, biomasa, węgiel) oraz urządzeń, materiałów i usług;
  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej dotyczącej zużytych paliw i produkcji ciepła oraz energii elektrycznej;
  • Przygotowywanie oraz prezentacja raportów, analiz, zestawień, symulacji dotyczących gospodarki materiałowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne) lub studenci IV, V roku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Ogólna znajomość terminologii i zagadnień technicznych;
  • Umiejętność przygotowywania oraz prezentacja raportów, analiz, zestawień;
  • Wysokie umiejętności analityczne (czytanie liczb i wyciąganie wniosków).

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabile warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Warunki do doskonalenia zawodowego wraz ze szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Kontakt: CV wraz z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres biuro@urcolor.pl, z dopiskiem w tytule "Rekrutacja 01/07/2023"

Oferta pracy Młodszy Specjalista ds. Energii i Gazu