Oferta pracy - stażysta inżynier procesu

08.03.2023 Oferta pracy

Zdjęcie przedstawia logo firmy Invado

Firma INVADO Sp. z o.o to producent drzwi wewnetrznych, należący obecnie do szwajcarskiej grupy ARBONIA. Nieprzerwalnie od 30 lat aktywnie działamy na rynku polskim oraz zagranicznym rozwijając specjalistyczne kanały dystrybucji. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki drzwiowej zlokalizowanym na rynku polskim. Produkcja drzwi wewnętrznych to pasja pozwalająca rozwijać się i wyznaczać nowe trendy w branży wykończenia wnętrz. Konkurujemy z najlepszymi firmami na świecie, stawiając sobie za cel najwyższą jakość oraz nowoczesny desing wytwarzanych przez nas produktów. Jako pracodawca staramy się stworzyć środowisko pracy ceniąc i wspierając autonomiczny rozwój każdego pracownika będąc przy tym świadom, że jest to najcenniejszy kapitał naszego przedsiębiorstwa.

Firma INVADO Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Stażysta - Inżynier procesu

Miejsce pracy: Dzielnia k/Ciasnej (powiat Lubliniecki), Województwo śląskie

Zdobądź staż - Ucz się i pracuj z profesjonalistami

Główne zadania:

  • Wsparcie w udoskonaleniu przebiegu procesów produkcji
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola
  • Kontrola nad dokumentcją procesu produkcji
  • Identyfikacja problemów i wsparcie we wdrażaniu działań korygujących i docelowych
  • Wsparcie produkcji oraz utrzymanie ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Wsparcie w aktualizowaniu obecnych i tworzeniu nowych standardów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość techniki narzędzi optymalizacji produkcji
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Znajomość pakietu Office (WORD, EXCEL, POWER POINT)
  • Chęć rozwoju i otwartość na wiedzę z zakresu technologii 4.0
  • Chęć rozwoju w środowisku SAP oraz MES

Oferujemy:

  • Możliwość łączenia pracy z nauką
  • Wsparcie w zdobywaniu stopni naukowych na każdym poziomie (inżynier/magister/doktor)
  • Praca z doświadczoną kadrą zarządzającą
  • Dostęp do najnowczej wiedzy w środowisku SAP/MES oraz technologii 4.0
  • Możliwość pionowego i poziomego rozwoju w strukturach firmy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG
  • Program rekomendacji pracowników
  • Bezpłatny transport do/ z pracy na trasie Częstochowa-Dzielnia

Dołącz do nas!!!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie Podania lub CV osobiście w sekretariacie firmy pod adresem: INVADO Sp. z o.o. Dzielna ul. Leśna 2, 42-973 Ciasna, tel. 34 35 10 540 (sekretariat) od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 lub drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej https://www.invado.pl/kariera/